Exodus z Pekao: po rzeczniku prasowym odchodzi szef departamentu komunikacji

dodano: 
28.01.2013
komentarzy: 
0

Z końcem stycznia ze stanowiska dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej w Banku Pekao odchodzi – po 10 latach pracy – Robert Moreń. Departamentem najprawdopodobniej będzie teraz zarządzać prezes banku, Luigi Lovaglio.

Moreń najpierw był w banku rzecznikiem prasowym, a później – dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej. Nieoficjalnie wiadomo, że żegna się z firmą z powodu zmiany wewnętrznej struktury. Sam Moreń odmówił komentarza w tej sprawie. „O moim pracodawcy mogę mówić tylko dobrze” – ucina. Niedawno informowaliśmy, że pracę w Pekao zakończył także rzecznik prasowy Arkadiusz Mierzwa, którego zastąpiła Katarzyna Karpiuk.

Moreń w swojej karierze był także dziennikarzem (Spotkania, Życie Warszawy, TVN, Newsweek, Profit), dyrektorem ds. mediów w agencji Point of View i szefem projektu wydawniczego w Wydawnictwie Bauer. Skończył geografię na Uniwersytecie Warszawskim i uzyskał dyplom master of science w dziedzinie komunikacji Oklahoma State University. Przez kilka lat zasiadał w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Stypendystów Fulbrighta.

Jak powiedział PRoto.pl, teraz „chce odpocząć”, ale nie wyklucza, że niedługo podejmie nowe wyzwania i nie będzie ograniczał się do branży finansowej. „Chciałbym jednak pozostać w obszarze szeroko pojmowanej komunikacji” – tłumaczy. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin