Facebook chce w jednym miejscu pokazywać całą aktywność moderatorów grupy

dodano: 
13.02.2020
komentarzy: 
0

Facebook testuje nową funkcję, która pokazuje wszystkie czynności, jakie wykonali w grupie jej moderatorzy – podaje socialmediatoday.com. Czytamy, że opcja „Top Admins and Moderators” przyda się głównym administratorom, którym łatwiej będzie zapanować nad aktywnością zespołu zarządzającego grupą. Zdaniem źródła jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy moderatorzy dostają wynagrodzenie za swoją pracę.

O testach nowej funkcji poinformował na Twitterze Matt Navarra. Jak możemy przeczytać na zamieszczonych przez niego screenach, administratorzy dostaną dostęp do pięciu różnych sekcji z aktywnościami moderatorów: zaakceptowanymi przez nich nowymi członkami grupy, użytkownikami, których prośby o dołączenie odrzucili, zaakceptowanymi postami, wpisami odrzuconymi oraz usuniętymi treściami. Czytamy, że wszystkie dane będzie można pobrać.

screen

Źródło: twitter.com/MattNavarra

Matt Navarra w swoim poście zaznaczył, że Facebook testuje nową opcję w niektórych grupach w wersji serwisu na przeglądarki internetowe. (ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, Facebook Tests Moderator Activity Insights to Provide Transparency on Group Management Efforts, Andrew Hutchinson, 13.02.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin