Fill z powrotem w PGNiG

dodano: 
13.08.2008
komentarzy: 
0

Tomasz Fill od 1 lipca jest dyrektorem Departamentu Komunikacji w PGNiG. Stanowisko to zostało utworzone wraz z wprowadzeniem nowej struktury organizacyjnej Centrali PGNiG w maju 2008, ale nie było obsadzone. Tomasz Fill odpowiada za koordynację pracy biura prasowego z rzecznikiem prasowym, którym jest Joanna Zakrzewska oraz biura komunikacji, którego dyrektorem jest Aneta Stelmaszczyk.

Wcześniej, od grudnia 2007, Fill był dyrektorem Departamentu Public Relations w PKO Banku Polskim oraz rzecznikiem prasowym banku. Na stanowisku tym zastąpił go Krzysztof Gacek, który wcześniej pełnił w banku funkcję doradcy zarządu.

Co ciekawe, Fill zanim przeszedł do PKO BP był w centrali PGNiG dyrektorem Departamentu Komunikacji i Relacji Inwestorskich (od czerwca 2006 do grudnia 2007). Teraz, jak wyjaśnia redakcji PRoto, zmieniła się struktura działu w firmie i role rzecznika oraz dyrektora biura komunikacji zostały rozdzielone, a on je nadzoruje.

Fill mówi redakcji: „PGNiG dał mi nową szansę rozwoju zawodowego. Przez ponad 6 lat byłem rzecznikiem prasowym dużych firm, a teraz chciałem pójść krok dalej. A dlaczego powrót do PGNiG? Znam tę firmę i jej wyzwania komunikacyjne, wiem, że wiele spraw wymaga rozwoju i poprawy i mam nadzieję, że uda się to zrobić”. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin