Firma Kubicz w międzynarodowej sieci

dodano: 
10.02.2012
komentarzy: 
0

Agencja Procontent Communication, której prezesem jest Iwona Kubicz, dołączyła do międzynarodowej sieci firm public relations – Global Reach PR.

„Bardzo cieszy nas fakt, iż po niespełna pół roku istnienia na polskim rynku możemy pochwalić się przyjęciem do struktur międzynarodowej sieci”- podkreśla Iwona Kubicz Prezes Procontent.

Procontent Communication zajmuje się doradztwem korporacyjnym: komunikacją korporacyjną, wewnętrzną oraz kryzysową. Firma oferuje również usługi coachingowe. Agencja zachwala, że po przystąpieniu do Global Reach, będzie miała także dostęp do know-how z zakresu nowych technologii.

Global Reach Public Relations. Jest ona obecna na 50 rynkach świata poprzez 35 biur zlokalizowanych na 5 kontynentach. Jej główna siedziba mieści się w Londynie. Została utworzona w 2000 roku przez agencję Johnson King  wyspecjalizowaną w komunikacji korporacyjnej oraz public relations dla sektora nowych technologii. Obecnie skupia ona agencje z doświadczeniem w takich obszarach PR jak: komunikacja korporacyjna, biznesowa oraz w PR z obszaru nowoczesnych technologii. (bs)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin