.

Firma zagroziła internaucie sądem… i ma problem w sieci

dodano: 
14.04.2015
komentarzy: 
1

Użytkownik serwisu Wykop nagrał ciężarówkę firmy Diversa, blokującą przejazd na trasie ekspresowej. Prawdziwą popularność film zyskał jednak wtedy, gdy firma e-mailowo zażądała usunięcia nagrania. Ta wiadomość też trafiła do sieci, stając się od razu hitem Wykopu.

Na opublikowanym nagraniu widać dwie jadące obok siebie ciężarówki, blokujące przejazd na trasie ekspresowej. Jedna z nich należy do firmy Diversa, producenta akwariów z Prudnika:

źródło: wykop.pl

Film został opublikowany prze użytkownika @markoopolo 10 kwietnia, do dzisiaj zanotował ponad 19 tys. wyświetleń i doczekał się 200 komentarzy.

Inny internauta postanowił przesłać Diversie link do nagrania. W odpowiedzi firma przesłała e-maila i zażądała usunięcia filmu z sieci „w trybie natychmiastowym”. Wiadomość podpisano enigmatycznie „Zespół DIVERSA”.

źródło: wykop.pl

Ta wiadomość również została opublikowana w serwisie Wykop. Tym razem zdobyła jednak dużo większą popularność, niż sam film. Post obejrzano prawie 70 tys. razy, pojawiło się pod nim ponad 400 komentarzy, w większości nieprzychylnych wobec firmy. Co więcej, użytkownicy Wykopu zaczęli publikować komentarze na facebookowym fanpage’u firmy. „Nie spodziewałem się że sprawa nabierze takiego rozmachu” - skomentował sprawę na Wykop.pl @markoopolo.  „Haloo, tu jest Wykop. Żywimy się takimi historiami :)” – odpowiedział mu jeden z internautów. (ks)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin