Fischer&Zubek – nowi klienci, nowi pracownicy

dodano: 
23.08.2010
komentarzy: 
0

W sierpniu 2010 roku agencja Fischer&Zubek rozpoczęła współpracę z Konica Minolta Business Solutions Polska. W ramach umowy agencja ma odpowiadać za doradztwo strategiczne w zakresie działań PR, komunikację korporacyjną, produktową, wewnętrzną oraz relacje z mediami. Współpraca ma charakter stały.

Agencję Fischer&Zubek PR Partners wybrano na podstawie konkursu ofert. Za obsługę klienta odpowiadają Anna Kozak-Strojecka, Katarzyna Juszczyk i Marcin Sabała.

 Katarzyna Juszczyk jest nową pracownicą agencji - objęła stanowisko kierownika projektów PR. Z branżą związana jest od 2004 roku, a doświadczenie zdobywała, pracując kolejno w instytucjach państwowych i agencjach Pegasus Public Relations i łódzkiej agencji /3PR/ Consulting. W Fischer&Zubek PR Partners odpowiadać będzie za realizację działań dla Konica Minolta  Business Solutions Polska oraz Trend Micro.

Anna Kozak-Strojecka, która do lipca 2010 obejmowała stanowisko kierownika projektów PR awansowała na stanowisko dyrektora strategicznego.  W agencji pracuje od marca 2008 roku, obsługując najważniejszych klientów firmy w zakresie tworzenia i realizacji strategii komunikacyjnej. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin