Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ 2018

dodano: 
14.12.2017
komentarzy: 
0

22 marca 2018 roku odbędzie się Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. Kluczowym celem tego wydarzenia jest profesjonalizacja sportu oraz budowanie relacji ze światem biznesu w branży marketingu sportowego. Oprócz części szkoleniowo-konferencyjnej odbędą się też targi SPORTBIZ EXPO, Gala Sportu i Biznesu, sesje networkingowe oraz konkurs dla projektów start-upowych w sporcie.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w 16 prelekcjach, które odbędą się w ramach czterech bloków tematycznych: PR i marketing w sporcie, nowoczesny sponsoring, zarządzanie sportem w miastach i regionach oraz nowe trendy na rynku sportowym.

Na zakończenie wydarzenia obędzie się XIV Gala Sportu i Biznesu, podczas której wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego. Nagrody honorują osoby i organizacje o szczególnym wpływie na rozwój i profesjonalizację sportu w Polsce. Podczas bankietu uczestnicy poznają również zwycięzców III edycji Sports Startup Project, czyli jedynego konkursu start-upowego dla branży sportowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin