Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ już 22 marca w Warszawie

dodano: 
13.03.2018
komentarzy: 
0

22 marca 2018 roku w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie odbędzie się Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. Podczas wydarzenia przedstawiciele branży sportowej będą rozmawiać o aktualnych trendach w marketingu sportowym i sponsoringu oraz o kluczowych zmianach na globalnym rynku sportowym.

W programie konferencji zawarto cztery bloki tematyczne, podczas których poruszone zostaną tematy związane z komunikacją w sporcie i zaangażowaniem kibiców, tworzeniem i zarządzaniem projektami sponsoringowymi czy też budowaniem sportowej marki miast. Na wydarzeniu pojawi się Keith Bruce – jeden z liderów globalnego biznesu sportowego, który koordynuje oficjalny program F1 Experiences oraz odpowiadał za organizację Super Bowl 2016. Podczas swojej prelekcji opowie o kreowaniu globalnej strategii komunikacji i zarządzania marką F1.

Podczas Forum SPORTBIZ odbędzie się również XIV Gala Sportu i Biznesu, podczas której wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego, honorujące osoby i organizacje o szczególnym znaczeniu dla rozwoju i profesjonalizacji branży sportowej w Polsce. Podczas wieczornej gali wyłonieni będą także zwycięzcy III edycji Sports StartUp Project, pierwszego w Polsce konkursu dla innowatorów w sporcie.

Dodatkowo, podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w branżowych targach SPORTBIZ EXPO, na których ponad 40 firm zaprezentuje swoje produkty i usługi, przeznaczone dla branży sportowej.

Więcej informacji na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin