Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ już w tym tygodniu

dodano: 
20.03.2017
komentarzy: 
0

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, które zapowiadaliśmy na PRoto jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Uczestnicy Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, które odbędzie się w dniach 23 i 24 marca będą mogli m.in. wysłuchać prelekcji gości specjalnych z zagranicy, którzy na przykładach takich marek jak Premier League czy Eleven Sports Network zaprezentują globalne trendy w marketingu sportowym. W ramach wydarzenia odbędą się również praktyczne warsztaty w pięciu blokach tematycznych, m.in. o PR-ze i marketingu w sporcie, sponsoringu sportowym, zarządzaniu sportem w miastach i regionach czy trendach na rynku sportowym w Polsce.

Wśród uczestników Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ znajdują się przedstawiciele największych marek sportowych w kraju, w tym organizacje takie jak PZPN, PGNiG Superliga czy Lech Poznań, sponsorzy sportu czy spółki Skarbu Państwa. W wydarzeniu udział wezmą także sami sportowcy, m.in. Karol Kłos i Andrzej Wrona.

Pierwszego dnia Forum odbędzie się finał II edycji Sports StartUp Project, jedynego w Polsce konkursu dla innowacyjnych projektów w sporcie. Wieczorem, w Biznes Klubie PGE Narodowego podczas XIII Gali Sportu i Biznesu wręczone zostaną Nagrody Biznesu Sportowego.

Zwieńczeniem Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ będzie TweetUp z najpopularniejszymi dziennikarzami sportowymi, wśród których znajdą się: Tomasz Włodarczyk (Przegląd Sportowy), Michał Pol (Przegląd Sportowy), Tomasz Smokowski (nc+), Dariusz Szpakowski (TVP), Paweł Wilkowicz (sport.pl).

Podczas Forum będą miały miejsce targi SPORTBIZ EXPO, które mają być okazją do zaprezentowania swojej oferty środowisku sportowemu oraz osobom ze świata biznesu. Drugi dzień targów będzie otwarty dla zwiedzających, na których będą czekać atrakcje przygotowane m.in. przez Fundację Runmageddon, sekcję e-sportową Legii Warszawa czy agencję Fantasy EXPO.

Patronat Honorowy nad Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ objął Minister Sportu i Turystyki, Witold Bańka.

PRoto jest patronem medialnym wydarzenia.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin