.

 

Gabriela Bar-Rutkowska dołączyła do 24/7Communication

dodano: 
01.12.2023
komentarzy: 
0

W październiku 2023 roku Gabriela Bar-Rutkowska objęła nowo utworzone stanowisko Senior Communication Advisor/PA & Sustainability w agencji 24/7Communication.

W tej roli będzie odpowiedzialna za poszerzenie oferty agencji w obszarze ESG i public affairs oraz rozwój zakresu działań dla klientów.

Bar-Rutkowska od ponad 15 lat związana jest zawodowo z obszarami komunikacji korporacyjnej, public affairs i zrównoważonego rozwoju. Przed dołączeniem do 24/7Communication pracowała w Tchibo Warszawa jako menedżerka ds. komunikacji korporacyjnej i odpowiedzialności biznesu. Wcześniej w Coca-Cola Polska odpowiadała za wyzwania regulacyjne, współpracowała z organizacjami pracodawców i branżowymi, a także budowała relacje z szerokim gronem interesariuszy. Przez dwa lata pracowała w Provident Polska, gdzie pełniła funkcję menedżerki ds. CSR, a później ds. public affairs. Doświadczenie zdobywała także w British American Tobacco, gdzie przez siedem lat zajmowała się komunikacją korporacyjną, zrównoważonym rozwojem i raportowaniem oraz wyzwaniami regulacyjnymi. Odpowiadała również za komunikację korporacyjną, produktową, kryzysową, programy zaangażowania społecznego prowadzone wspólnie z organizacjami pozarządowymi. (af)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin