Gala Finałowa X edycji konkursu PRaktykuj za granicą

dodano: 
14.05.2013
komentarzy: 
0

Już 24 maja w warszawskiej Księgarni Traffic Club odbędzie się Gala Finałowa X edycji konkursu PRaktykuj za granicą. W programie m.in. premiera specjalnego raportu „Kody na nieśmiertelność. Media społecznościowe w dyskusji o raku”. Już dziś można również zdobyć zaproszenia na Galę.

Tegoroczna edycja konkursu PRaktykuj za granicą skupiła się na problemach osób, które zmagają się z chorobami onkologicznymi. Dzięki współpracy z Fundacją Rak’n’Roll Wygraj Życie, udało się zdefiniować i zaadresować tak ważne tematy jak pomoc mężczyznom, którzy zostali sami z dziećmi po śmierci żon, czy aktywizacja ruchowa osób chorych onkologicznie.

Uczestnicy konkursu od 3 miesięcy opracowują strategie komunikacji dla wybranych przez siebie tematów. Jest o co walczyć. Wzorem poprzednich edycji, nagrodami są wakacyjne staże w renomowanych europejskich agencjach PR: Fleishman – Hillard, Lewis PR oraz Burson-Marsteller. Ponadto zwycięska strategia ma szansę zostać zrealizowana.

Jednym z ważniejszych punktów programu jubileuszowej Gali Finałowej będzie premiera raportu „Kody na nieśmiertelność. Media społecznościowe w dyskusji o raku”, przygotowanego przez ekspertów z Instytutu Monitorowania Mediów. Prezentacja ma zachęcić do dyskusji z zaproszonymi gośćmi i dziennikarzami. W roli moderatorów wystąpią znani specjaliści w dziedzinie onkologii.

Finał konkursu będzie również okazją do podsumowania programów stażowych oraz spotkania się z laureatami poprzednich edycji. Jak potoczyły się zawodowe losy laureatów poprzednich edycji konkursu PRaktykuj za granicą, oraz jakie zmiany zaszły na przełomie 10-ciu lat w poziomie wiedzy uczestników konkursu na temat komunikacji i public relations? – o tym wszystkim dowiemy się już 24 maja.

Dla osób zainteresowanych uczestnictwem w wydarzeniu, Instytut Monitorowania Mediów przewidział zaproszenia, które można otrzymać w prosty sposób. Wystarczy wejść na wydarzenie utworzone na facebookowym profilu IMM i kliknąć „dołącz”.

Na jubileuszową Galę Finałową zapraszają: Instytut Monitorowania Mediów, Fundacja Rak’n’Roll Wygraj Życie oraz Księgarnia Traffic Klub.

Szczegóły Gali konkursu PRaktykuj za granicą

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin