Gala Złotych Spinaczy 2020 coraz bliżej

dodano: 
26.01.2021
komentarzy: 
0

Już w czwartkowy wieczór ogłoszona zostanie lista zwycięzców konkursu Złote Spinacze 2020, organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Gala finałowa odbędzie się 28 stycznia 2021 roku o 19:00 i po raz pierwszy w historii będzie online. Udział będzie mógł wziąć każdy zainteresowany.

Spośród rekordowej liczby 394 zgłoszeń w 2020 roku jurorzy wybrali 93 projekty, które rywalizują o nagrody – Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Podmiot, który zdobędzie najwięcej punktów za wszystkie otrzymane nagrody, zostanie uhonorowany statuetką Tytanowego Spinacza. W przypadającym obecnie jubileuszowym, dwudziestym roku działalności ZFPR, przyznana zostanie również nagroda specjalna dla przełomowej kampanii PR 20-lecia, która znacząco wpłynęła na rozwój branży.

Zobacz też: Lista nominowanych do Złotych Spinaczy 2020

„W wyjątkowym roku mamy unikalną edycję konkursu. Rekordowa liczba zgłoszeń, nowe kategorie, pierwsza w historii formuła online obrad i gali. Energia, z jaką branża PR działa w okresie zmiany, niewątpliwie została także wyrażona w tym flagowym projekcie Związku Firm PR, jakim jest konkurs Złote Spinacze” – mówi Adam Jarosz, prezes ZFPR. „Prawie 100 nominacji to sytuacja bez precedensu, a laureaci z ich realizacjami z pewnością wpiszą się w kanon najlepszych praktyk kolejnej dekady public relations w Polsce, poznamy ich już za dwa tygodnie” – dodaje Jarosz.

Złote Spinacze to konkurs, który wyłania najbardziej kreatywne, skuteczne i rzetelnie przeprowadzone kampanie, stanowiące wzór dla całej branży. Celem konkursu jest zarówno promocja najwyższych standardów, jak i edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia public relations w działaniach firm i instytucji.

Transmisja gali rozpocznie się o godzinie 19:00 i będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Wymagana będzie jedynie wcześniejsza rejestracja przez stronę.

PRoto.pl jest partnerem konkursu Złote Spinacze. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin