niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościGameset z nowymi specjalistami

Gameset z nowymi specjalistami

Od stycznia do marca 2021 roku agencja Gameset zatrudniła nowych specjalistów w zespołach Agency i Talents. Do zespołu agencyjnego dołączyli Dominika Mrowińska jako Senior Project Manager, Karolina Makuch w roli Project Managera oraz Krystian Szczepaniak jako Junior Project Manager. Talents natomiast wzmocnili Rafał Muskała i Cezary Sokół, Junior Talents Managerzy.

Dominika Mrowińska, Karolina Makuch i Krystian Szczepaniak zajmować się będą bieżącą obsługą projektów, które są realizowane w agencji.

Mrowińska wcześniej koordynowała projekty marketingowe i PR w agencjach Monday, TalentMedia i Uszka w Barszczu. Ukończyła dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją PR i marketing medialny na Uniwersytecie Warszawskim.

Makuch poprzednio pracowała w Next Film jako koordynatorka digital marketingu, a wcześniej także w indaHash jako Head of Partnerships and Communications. Jest absolwentką Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim.

Z kolei Szczepaniak do Gameset przeszedł z domu mediowego indaHash, gdzie zajmował się planowaniem i zakupem mediów. Studiuje zarządzanie ze specjalizacją marketing w Warszawskiej Szkole Zarządzania.

Zespół Agency  od lewej: Dominika Mrowińska, Karolina Makuch, Krystian Szczepaniak

Rafał Muskała w Gameset koordynuje relacje agencji z twórcami zrzeszonymi w sieci partnerskiej i opiekuje się twórcami technologicznymi. Wcześniej zdobywał doświadczenie m.in. jako Community Manager w Let’s Play Częstochowa. Studiuje zarządzanie i inżynierię produkcji na Politechnice Częstochowskiej.

Cezary Sokół kieruje relacjami agencji z twórcami (youtuberami) gamingowi. Przed dołączeniem do Gamesetu pracował jako menedżer w branży muzycznej. Jest studentem filozofii na Uniwersytecie Warszawskim.

Zespół Talents  od lewej: Rafał Muskała, Cezary Sokół

(kd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj