.

 

Gameset zmienia strukturę i wyłania trzech Team Leaderów

dodano: 
08.03.2021
komentarzy: 
0

Gameset, agencja gaming marketingu należąca do grupy LTTM, na początku 2021 roku wprowadziła nową strukturę, w ramach której troje pracowników firmy objęło funkcje Team Leaderów. Nowymi zespołami kierują Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski.

Anna Rezner jako Team Leader-Agency stanęła na czele nowego działu utworzonego z połączenia zespołu agencyjnego oraz produktowego. Do jej obowiązków należy koordynacja prac swojego zespołu oraz kierowanie najważniejszymi projektami realizowanymi w agencji. Rezner dołączyła do firmy w 2020 roku, wcześniej pracowała m.in. w agencji Plej jako Account Supervisor czy Account Manager w VisualSupport. Posiada ponad dziesięć lat doświadczenia w prowadzeniu kampanii digital i 360. Wśpółpracowała m.in. z markami takimi jak Google, Play, Red Bull MOBILE, Energizer czy Maspex. Jest absolwentką socjologii na Uniwersytecie Opolskim.

Anna Rezner

Z kolei pieczę nad działem Talents objął Piotr Śliwiński, który z grupą LTTM związany jest od czterech lat, poprzednio jako Talent Manager. W nowej strukturze Śliwiński zarządza pracą Talent Managerów odpowiedzialnych za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci Gameset oraz zewnętrznymi twórcami i agencjami influencer maketingu. Wcześniej pracował m.in. jako Account Manager w LifeTubie. Jest studentem komunikacji wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Piotr Śliwiński

Tomasz Miecznikowski jest natomiast Team Leaderem nowego działu Games Marketing, odpowiadającego za relacje, sprzedaż i realizację projektów dla klientów z sektora game dev oraz współprace marek ze studiami i wydawcami gier. Miecznikowski związany jest z grupą LTTM od czterech lat, wcześniej jako Senior Talent Manager. W przeszłości pracował też m.in. jako Gaming Partnership Executive i Senior Talent Manager w LifeTube. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Tomasz Miecznikowski

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin