.

 

Garden of Words Group zatrudniło ekspertkę z branży zbrojeniowej

dodano: 
06.11.2019
komentarzy: 
0

Do Garden of Words Group we wrześniu 2019 roku dołączyła Sylwia Kuligowska. Objęła stanowisko Account Managera i będzie odpowiadać za realizowane w ramach grupy działania korporacyjne i CSR. Ma wspierać też pion komunikacji kryzysowej, którym zarządza Żanetta Madaj.

Kuligowska ma ponad 15 lat doświadczenia. W przeszłości była związana z firmą CENZIN, eksporterem sprzętu specjalnego oraz usług modernizacyjnych dla policji, sił zbrojnych, służb mundurowych oraz jednostek specjalnych, który wchodzi w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Pełniła tam m.in. funkcje rzecznika prasowego i odpowiadała za działania PR. Prowadziła również zajęcia z zakresu komunikacji społecznej na Podyplomowych Studiach Polityki Obronnej w Akademii Sztuki Wojennej oraz pracowała jako specjalista w zespole obrotu specjalnego Agencji Mienia Wojskowego. Była także Marketing & PR Project Managerem w firmie kosmetycznej Aroma Trend.

Jest absolwentką London School of Public Relations, podyplomowego studium handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania i marketingu w Akademii im. Leona Koźmińskiego i Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin