Genesis PR dla samozatrudnienia

dodano: 
02.08.2010
komentarzy: 
0

Genesis PR – w ramach konsorcjum z Asesor Ewaluacja i Rozwój – promuje zakładanie własnej działalności. Agencja odpowiedzialna jest za realizację działań promocyjnych oraz biuro prasowe projektu. Realizacja projektu potrwa od sierpnia 2010 do września 2011 roku.

Celem przedsięwzięcia jest promocja samozatrudnienia oraz wspieranie nowych przedsiębiorców w procesie zakładania własnej firmy. Dla 50 uczestników przewidziano szkolenia specjalistyczne, a 22 spośród nich otrzyma dofinansowanie na realizację i rozwój swojej działalności.

Agencja wystartowała jako konsorcjum z firmą Asesor w przetargu, który został rozstrzygnięty przez Mazowiecką Jednostkę w 1Q2010 r. To drugi wspólny projekt tych firm (obecnie realizują jeszcze „Outplacement w sektorze MSP”).Z ramienia agencji działania prowadzą: Eliza Misiecka i Monika Wlaźniak.

Program współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu VI „Rynek Otwarty dla wszystkich”, działanie: 6.2. „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin