.

Globalne spotkanie agencji PR w Krakowie

dodano: 
22.05.2014
komentarzy: 
0

W dniach 21-24 maja w Krakowie spotkają się przedstawiciele GlobalCom PR-Network, jednej z największych globalnych sieci zrzeszających agencje PR. Gospodarzem jest Planet PR, oficjalny przedstawiciel tej organizacji w Polsce.

Jeszcze dwa lata temu sieć GlobalCom PR-Network liczyła około 50 agencji. Obecnie wśród 74 członków, działających w 71 krajach, znajdują się m.in. brytyjska Pegasus PR, bułgarska United Partners, niemiecka Public Link, amerykańska Health Star PR oraz japońska Kyodo PR.

„Szybki rozwój sieci wyraźnie wskazuje na zmianę trendów i zmian gospodarczych” – komentuje Ralf Hartmann, założyciel GlobalCom. „W ostatnim czasie otrzymujemy zwiększoną liczbę zapytań ofertowych dotyczących usług PR, szczególnie w krajach i regionach, gdzie dotychczas zapotrzebowanie było znikome, m.in. w Turcji, na Bliskim Wschodzie, w Europie Wschodniej, Ameryce Południowej oraz w Oceanii” – dodaje.

„Spotkanie w Krakowie wpisuje się w coroczny cykl globalnych spotkań sieci. Wśród uczestników będą przedstawiciele 31 agencji, działających na 36 rynkach, w tym w wielu krajach europejskich, USA, Dubaju, Arabii Saudyjskiej i na Filipinach” – mówi Łukasz Wilczyński z agencji Planet PR. Przekonuje też, że zjazd sieci GlobalCom to dobra okazja dla firm zainteresowanych eksportem na konkretny rynek, aby mogły porozmawiać o warunkach prowadzenia tam działań komunikacyjnych i wizerunkowych.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin