.

 

Grayling rozbudowuje obecność w Niemczech

dodano: 
04.07.2022
komentarzy: 
0

Grayling przejmuje berlińską firmę doradczą Advice Partners, specjalizującą się w public affairs i komunikacji kryzysowej.

Po przejęciu Advice Partners będzie kontynuować działalność pod obecną marką. Zespół zarządzający agencji – Nicole Heyder i Boris Barth – dołączy do zarządu Grayling Germany i będzie podlegał Geraldine Schroeder, dyrektor generalnej Grayling w Niemczech.

Agencja Grayling, należąca do grupy Accordience, rozbudowuje tym sposobem swoją obecność w Niemczech. Sieć otwiera trzecie biuro w Niemczech – poza istniejącymi we Frankfurcie i Monachium.

„Jako kraj będący jednym z liderów politycznych i gospodarczych w Europie, Niemcy są kluczowym rynkiem zarówno dla Grayling, jak i naszych klientów. Advice Partners to firma, która od dawna cieszy się doskonałą reputacją w wielu branżach i jest gotowa wspierać firmy w okresie głębokich przemian” – komentuje Sarah Scholefield, prezes Grayling.

Klara Banaszewska, dyrektor generalna Grayling Poland, dodaje, że przejęcie firmy w „w sąsiednim kraju i jednym z kluczowych rynków w Europie” pozwoli agencji na „oferowanie bardziej zintegrowanego podejścia do współpracy z naszymi klientami w Europie”. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin