.

 

Grecja zaprasza na „doświadczenie zmieniające życie”

dodano: 
17.05.2023
komentarzy: 
0

Na początku maja 2023 roku Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna (GNTO) zaprezentowała najnowszą kampanię turystyczną „Grecja. Doświadczenie zmieniające życie” – informuje greekcitytimes.com.

GNTO w 2023 roku chce pokazać turystom, że Grecja w dalszym ciagu oferuje niesamowite doświadczenia, takie jak degustacja karmazynowego pomidora obmywanego w morskiej wodzie, ścieżka prowadząca do najbardziej ukrytej plaży lub noc na festiwalu na wyspie.

„Grecka turystyka dokonała małego cudu. Miała największe ożywienie turystyczne w całej Europie i przyniosła dochody, które wzmocniły grecką gospodarkę i przeciętną grecką rodzinę” – powiedział minister turystyki Vassilis Kikilias.

W swojej kampanii promocyjnej GNTO komunikuje, że doświadczenia są tak wyjątkowe, że niektórzy mogą nigdy w życiu nie mieć okazji, by przeżyć coś takiego.

W ciągu ostatnich czterech lat wysiłki GNTO znacząco przyczyniły się do ożywienia greckiej turystyki.

Kampania „Grecja. Doświadczenie zmieniające życie” to przesłanie, którym kraj chce przyciągnąć turystów z zagranicy.

W spocie promującym kampanię poznajemy turystkę, która patrząc w kamerę, mówi: „Ludzie przyjeżdżają do Grecji na wakacje. Pozwólcie, że spytam: czy to naprawdę są wakacje?”.

W dalszej części klipu bohaterka wymienia takie aktywności jak skakanie do wody z wysokiego klifu, zrywanie owoców gołymi rękami, mycie owoców w morzu czy jedzenie kolacji w stodole i podsumowuje to stwierdzeniem, że to znacznie więcej niż wakacje: „To doświadczenie zmieniające życie!”. (zd)

Źródło: YouTube/Visit Greece

Źródło:

greekcitytimes.com, “Greece. A life-changing experience”: The AMAZING new tourism campaign, 12.05.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin