Greg Albrecht doradza Nieagencji

dodano: 
16.05.2022
komentarzy: 
0

Doradcą zarządu Nieagencji został Greg Albrecht, doświadczony praktyk biznesu. Jego zadaniem będzie wsparcie rozwoju i budowy kultury organizacyjnej firmy.

Nieagencja to firma założona przez Marcina Żukowskiego i Bartosza Wilima ponad trzy lata temu. Specjalizuje się w tworzeniu „strategii marketingowych przyszłości”.

Od 2022 roku w funkcję doradcy zarządu Nieagencji na stałe pełni Greg Albrecht. Wcześniej, już od ponad roku, wspierał firmę. Albrecht jest przedsiębiorcąz 20-letnim doświadczeniem w biznesie B2B, doradcą zarządów, inwestorem i autorem podcastu „Wszystkie twarze biznesu”.

„Nigdy nie pozycjonowaliśmy się jako start-up, ale w pierwszym okresie działalności każda firma nim jest. Jest trochę nieokrzesana i szalona. Odrobina szaleństwa musi pozostać, aby było kreatywnie, ale my zawsze woleliśmy mówić o sobie nie jako o wiecznym start-upie, a raczej przyszłym blue chip, czyli firmie która cieszy się zaufaniem i ma dobre wyniki finansowe. Chcemy dążyć do tego i coraz lepiej zarządzać. Stąd decyzja o rozszerzeniu współpracy z Gregiem Albrechtem” – tłumaczy Marcin Żukowski, członek zarządu Nieagencji.

„Nasz claim to »Sprawdźmy, co dalej« i lubimy mieć pewność, że na ścieżce rozwoju podążamy w słusznym kierunku. Cykliczne warsztaty z Gregiem pomagają nam utrzymać kurs i odpowiednio go korygować. Dzięki tej współpracy nasza oferta staje się bardziej zrozumiała i jeszcze bardziej wartościowa dla klientów” – komentują Marcin Żukowski i Bartosz Wilim. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin