niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościGrudniowe awanse w Personal PR

Grudniowe awanse w Personal PR

W grudniu 2020 roku w Personal PR awansowały dwie osoby – Agnieszka Gutowska i Karolina Matysek. Zmiany są efektem prac nad nowym podziałem obowiązków w agencji, modyfikacją struktury organizacyjnej i wskazania członkom zespołu funkcji sprofilowanych względem ich potrzeb i aspiracji.

Agnieszka Gutowska objęła stanowisko Strategy & Impoverment Managera. Odpowiadać będzie za prowadzenie szkoleń z budowania strategii obecności marek w mediach społecznościowych, budowanie strategii komunikacji online oraz rozwój nowego działu Visual & Voice Media Hub. Czuwać będzie też nad usprawnianiem procesów wewnętrznych i zewnętrznych związanych z obsługą klientów oraz wprowadzaniem nowych pozycji do oferty agencji.

W agencji Gutowska pełni także funkcję Senior Account Managera. Z Personal PR związana jest od 2016 roku – wcześniej pracowała jako Account Manager i Junior Account Manager. Zawodowo prowadzi szkolenia, tworzy content, projektuje strategie komunikacji, a także moderuje i zarządza profilami klientów na Facebooku, Instagramie i Twitterze. W przeszłości pracowała jako reporterka. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz zarządzania instytucjami, a także studiów podyplomowych z zakresu gedanistyki na Uniwersytecie Gdańskim.

Z kolei Karolina Matysek objęła stanowisko Senior Account Managera. Do jej obowiązków należy strategiczne planowanie prac dla klientów i przekładanie ich na efekty medialne. Docelowo ma objąć zarządzanie nowym działem Media Relations Hub w agencji.

Matysek z Personal PR związana jest od 2017 roku – wcześniej pracowała na stanowiskach Account Managera i Junior Account Managera. W przeszłości była dziennikarką i freelancerką m.in. w Dzienniku Bałtyckim. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Gdańskim.

Agencja zapowiada kolejne awanse w 2021 roku, a także rozwój oferty i usług zgodnie ze strategią, która zostanie ogłoszona w pierwszym kwartale przyszłego roku. (ak)

Zdjęcie główne: (od lewej) Karolina Matysek, Karolina Janik, CEO, i Agnieszka Gutowska

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj