.

Grupa LUX MED rozwija zespół komunikacji korporacyjnej i PR

dodano: 
13.01.2020
komentarzy: 
0

W styczniu 2020 roku, w ramach rozwoju zespołu komunikacji korporacyjnej i PR, Grupa LUX MED przeprowadziła zmiany kadrowe na stanowiskach dyrektora oraz wicedyrektora ds. PR medycznego.

Dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej i PR został nowo zatrudniony Łukasz Niewola (na zdjęciu głównym). Do jego zadań należy zarządzanie strategią wizerunkową i komunikacyjną firmy. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Stachacza, który pełnił tę funkcję od 2018 roku.

Łukasz Niewola posiada 13 lat doświadczenia w obszarze dziennikarstwa, PR-u i komunikacji. Poprzednio, od 2011 roku, pracował w Grupie TVN (ostatnio jako zastępca dyrektora TVN24 BIS). Wcześniej zajmował stanowiska menedżerskie i dyrektorskie w Noble Bank i Home Broker.

Poprzedni dyrektor departamentu komunikacji korporacyjnej i PR – Grzegorz Stachacz – pozostaje w Grupie LUX MED. Od stycznia 2020 roku pracuje na nowo utworzonym stanowisku wicedyrektora ds. PR medycznego. Odpowiada za public affairs oraz PR obszaru medycznego.

Grzegorz Stachacz od 2013 roku zawodowo związany jest z obszarem public affairs i governmental relations. Wcześniej pracował m.in. dla Medicover i Ministerstwa Zdrowia. Ukończył studia doktoranckie w dziedzinie zarządzania w Akademii Leona Koźmińskiego. Jest również absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

W departamencie komunikacji korporacyjnej i PR niezmiennie (od 2018 roku) pracuje także Katarzyna Michaliszyn, która obejmuje stanowisko wicedyrektora komunikacji korporacyjnej. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin