sobota, 20 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościTomasz Korowczyk nowym rzecznikiem Grupy Tubądzin

Tomasz Korowczyk nowym rzecznikiem Grupy Tubądzin

Z początkiem maja 2021 roku stanowisko rzecznika prasowego Grupy Tubądzin, producenta płytek ceramicznych, obejmie Tomasz Korowczyk. Będzie odpowiedzialny za kontakty z mediami, kształtowanie polityki komunikacyjnej i realizowanie strategii wizerunkowej firmy.

Działania będzie prowadził we współpracy z agencją V5 Group, która pracuje dla Grupy Tubądzin od stycznia 2019 roku.

Korowczyk w Grupie Tubądzin pracuje od pięciu lat. Dotychczas jako Social Media & Influencer Marketing Manager zajmował się działaniami komunikacyjnymi oraz budowaniem relacji z influencerami, nadzorował też realizację strategii PR i współprace z agencjami.

Wcześniej Korowczyk doświadczenie zawodowe zdobywał w Wydziale Promocji Urzędu Miasta Łodzi oraz przy komunikacji inwestycji kolejowo-samorządowej – budowie Nowego Dworca Łódź Fabryczna. Pracował także w redakcji Super Expressu. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Łódzkim, jest także absolwentem kursu London School of Public Relations.

Tomasz Korowczyk przejął zadania Agaty Grendy, która pełniła funkcję rzecznika prasowego Grupy Tubądzin przez ostatnie 2 lata, a teraz rozstała się z firmą. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj