.

 

Grzegorz Szczepański prezesem zarządu H+K Strategies Polska

dodano: 
02.07.2012
komentarzy: 
1

Funkcję prezesa zarządu w H+K Strategies Polska objął były dyrektor ds. korporacyjnych w Grupie Żywiec, Grzegorz Szczepański. Odpowiada głównie za globalną strategię firmy.

„Obecny rynek usług Public Relations jest niezwykle obszerny. Dominują na nim firmy, skupiające się na media relations prowadzonych dla swoich klientów. Żeby się wyróżnić na tak konkurencyjnym rynku należy zaproponować coś więcej. Dlatego H+K Strategies będzie dążyło do specjalizacji w kierunku unikalnych kompetencji w obszarze profesjonalnych usług doradczych” – zauważa nowy prezes H+K.

Szczepański jest związany z branżą public relations od 20 lat. Pierwsze 10 lat pracował w agencjach Burson-Marsteller i Business Communications Associates (obecnie Edelman Polska), Ostatnio, jako dyrektor ds. komunikacji w Grupie Żywiec, odpowiadał m.in za rebranding Grupy Żywiec. W firmie na razie nie powołano nikogo na jego zastępstwo. W latach 2003-2007 pełnił funkcję dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej w Banku Pekao, gdzie m.in. przygotował i przeprowadził proces komunikacji towarzyszący fuzji prawnej Banków Pekao i BPH. (es)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
03.07.2012
0:28:55
M.
(03.07.2012 0:28:55)
all the best
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin