.

Hanna Waśko i Michał Olbrychowski w zarządzie ZFPR

dodano: 
15.02.2019
komentarzy: 
0

Związek Firm Public Relations powołał nowych wiceprezesów – Hannę Waśko, CEO Big Picture, oraz Michała Olbrychowskiego, Head of Cohn&Wolfe.

Hanna Waśko w zarządzie ZFPR będzie odpowiadać za aktywne zaangażowanie ekspertów zajmujących się komunikacją w projekty pro bono. Michał Olbrychowski w ramach pracy w zarządzie Związku zajmie się z kolei m.in. obszarem edukacji.

Nowych wiceprezesów wybrano 13 lutego 2019 roku podczas walnego zgromadzenia członków ZFPR. Powołano wówczas też nowy skład Rady Związku.

Pozostały skład zarządu ZFPR na lata 2018-2020 pozostaje bez zmian. Grzegorz Szczepański, CEO Hill+Knowlton Strategies, pełni funkcję prezesa. Wiceprezesami są z kolei Agnieszka Bacińska, prezes Walk PR, i Sebastian Stępak, dyrektor zarządzający MSLGROUP. Za finanse w roli skarbnika odpowiada Przemysław Włoszycki z Lighthouse.

W październiku 2018 roku informowaliśmy o rezygnacji Karoliny Borkowskiej-Bylickiej, wiceprezes Public Dialog, z funkcji wiceprezesa Związku.

Hanna Waśko z branżą public relations jest związana od 15 lat. Obecnie prowadzi agencję Big Picture. Wcześniej  pracowała m.in. w Leo Burnett, Rc2, a także Central Office of Information w Wielkiej Brytanii. Łączy doświadczenie z sektora biznesowego z doświadczeniem w sektorze publicznym i NGO, specjalizuje się w public affairs i komunikacji społecznej, doradztwie kryzysowym, a także wizerunku osób publicznych. Działa na rzecz aktywnego zaangażowania ekspertów komunikacji w projekty pro bono.

Hanna Waśko

Michał Olbrychowski ma przeszło 18 lat doświadczenia w doradztwie komunikacyjnym, public relations, marketingu i w mediach. Zanim dołączył do Cohn&Wolfe, był związany z Deloitte, Havas PR Warsaw, Mmd Corporate, Public Affairs and Public Relations Consultants (obecnie Grayling) oraz agencją Compress. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej oraz projektach z zakresu komunikacji zintegrowanej. Jest wykładowcą, trenerem i jurorem w branżowych konkursach.

Michał Olbrychowski

W składzie Rady Związku na lata 2019-2021 kolejny raz przewodniczącym został Przemysław Mitraszewski, Managing Partner Lighthouse. Funkcję zastępcy przewodniczącego objął z kolei Tomasz Alberski, prezes zarządu Komunikacji Plus, a funkcję sekretarza – Adam Jarosz, prezes zarządu Be Communications. W składzie Rady znaleźli się też Alicja Wysocka–Świtała, partner zarządzający Clue PR, Anna Watza, Managing Partner Planet Partners, oraz Mariusz Pleban, właściciel i prezes Multi Communications. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin