TikTok zorganizuje transmisje na żywo, by zapewnić rozrywkę w czasie izolacji

dodano: 
27.03.2020
komentarzy: 
0

TikTok będzie zapewniać rozrywkę osobom, które przez pandemię koronawirusa zostają w domu. Serwis społecznościowy zorganizuje serię wieczornych live’ów z popularnymi twórcami i celebrytami. Akcję nazwano #HappyAtHome: LIVE!.

Jak tłumaczy TikTok na stronie swojego biura prasowego, celem akcji jest wsparcie domowej izolacji w czasie pandemii. Transmisje mają być sposobem na wzajemną pomoc w przetrwaniu tego trudnego czasu.

Transmisje na żywo będą rozpoczynać się codziennie o godzinie 17 czasu PDT – Pacific Daylight Time obowiązujący w zachodniej części Stanów Zjednoczonych; w Polsce różnica czasu wynosi osiem godzin do przodu, co oznacza, że będzie to godzina 1 następnego dnia.

tiktok

Źródło: newsroom.tiktok.com

Każdy dzień będzie miał inne hasło przewodnie. Poniedziałki będą motywujące – prowadzone będą inspirujące rozmowy, ćwiczenia, warsztaty taneczne i poradniki dotyczące gotowania z gwiazdami takimi jak Tyra Banks, Arnold Schwarzenegger, Derek Hough, tWitch i Allison Holker oraz Eitan Bernath. We wtorki będzie można się „wyluzować” przy game play’ach, tutorialach makijażowych i czatach m.in. z Loren Gray, Charlim D'Amelio, Adamem Rayem i Addison Rae. Środowe transmisje będą prowadzone pod hasłem „Show & Tell” – pojawią się m.in. magiczne sztuczki z Zachem Kingiem oraz rozmowy z aktorką i przedsiębiorczynią Tracee Ellis Ross. Czwartki będą stały pod znakiem edukacji – będzie można porozmawiać ze specjalistami takimi jak lekarz Dr Phil czy naukowiec Bill Nye; wtedy będą pojawiać się także sesje Q&A (pytania i odpowiedzi) z przedstawicielami WHO. W piątki użytkownicy dostaną możliwość wzięcia udziału w specjalnych koncertach artystów takich jak Alicia Keys, Jason Derulo, Megan Thee Stallion, Troye Sivan, Meghan Trainor, Yungblud, Hailee Steinfeld, Lauv, Kelsea Ballerini i DJ Khaled.

Aby wziąć udział w #HappyAtHome:LIVE!, należy kliknąć baner akcji w aplikacji w zakładce Discover lub wpisać w wyszukiwarce hashtag #happyathome. Pierwszy live pojawił się w serwisie 23 marca 2020 roku czasu PDT. (ak)

Źródło:

newsroom.tiktok.com, Staying #HappyAtHome with TikTok, Greg Justice, 23.03.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin