.

 

Harry i Meghan muszą usunąć słowo „royal” z nazwy swojej marki? Tego oczekuje królowa

dodano: 
20.02.2020
komentarzy: 
0

Marka, którą stworzyli książę i księżna Sussex, będzie musiała zmienić nazwę – informuje telegraph.co.uk. Królowa Elżbieta oczekuje, aby z terminu „Sussex Royal” zniknęło słowo „royal” (z ang. królewski).

Jak przypomina źródło, w styczniu 2020 roku Harry i Meghan ogłosili, że wycofują się z pełnienia oficjalnych obowiązków członków rodziny królewskiej. Para chce na stałe zamieszkać w Ameryce Północnej i odciąć się od dotychczasowej pracy.

Zdaniem królowej w tej sytuacji niewłaściwe byłoby, aby w nazwie ich marki pojawiało się słowo „królewski” – czytamy. Książę i księżna Sussex rozumieją tę decyzję i zaakceptują warunki stawiane przez królową. Oficjalne rozmowy jednak nadal są w toku – dodaje źródło.

Czytaj także: Feministka w konserwatywnej rodzinie królewskiej? Jak zmienia się wizerunek Meghan Markle

Telegraph.co.uk przypomina, że Harry i Meghan zaczęli korzystać z nazwy „Sussex Royal”, gdy w 2019 roku odcięli się od mediów społecznościowych księcia i księżnej Cambridge (Williama i Kate) i założyli instagramowe konto „sussexroyal”. W styczniu 2020 roku utworzyli również stronę internetową o tej samej nazwie, na której będą przekazywać informacje o swojej działalności. W planach mają także utworzenie nowej organizacji non-profit, która również ma wpisywać się w branding pary. (ak)

Zdjęcie główne: instagram.com/sussexroyal

Źródło:

telegraph.co.uk, Queen 'to ban Harry and Meghan from using Sussex Royal brand', 19.02.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin