.

 

Hubert Różyk rzecznikiem prasowym Ministra Klimatu i Środowiska

dodano: 
16.01.2024
komentarzy: 
0

Hubert Różyk został nowym rzecznikiem prasowym Ministra Klimatu i Środowiska.  Resort podał tę informację 12 stycznia 2024 roku.

Różyk od ponad dziesięciu lat jest wykładowcą Collegium Vitas. Jako naukowiec zajmuje się komunikacją polityczną oraz wpływem nowych mediów na publiczną debatę. 

W latach 2018-2019 pracował w Ośrodku Studiów Wschodnich, gdzie zajmował się media relations oraz komunikacją zewnętrzną. Był również współtwórcą podcastu OSW. 

Od 2015 roku do 2018 roku pełnił funkcję konsultanta ECCO International Comunications ds. komunikacji w nowych mediach. Odpowiadał wówczas m.in. za komunikację PZU, Asus czy Wielton. 

W okresie od 2011 roku do 2015 roku był konsultantem ds. komunikacji politycznej w internecie oraz public policy. Odpowiadał także za komunikację m. st. Warszawy w mediach społecznościowych.

W Fundacji Promocji Pojazdów Elektrycznych odpowiadał za komunikację. Zajmował się również tematem stref czystego transportu, jakości powietrza oraz analizą polityki europejskiej w zakresie elektryfikacji transportu. 

Wspierał warszawskie ZOO jako wolontariusz. Doradzał w kwestiach związanych z komunikacją zewnętrzną. 

Nowy rzecznik MkiŚ jest absolwentem stosunków międzynarodowych w Collegium Civitas oraz doktorantem Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. (an)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin