.

 

I Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

dodano: 
03.10.2017
komentarzy: 
0

29 listopada 2017 roku w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się pierwsza edycja Ogólnopolskiej Konferencji Nowoczesnego PR-u i Komunikacji. Jak informują organizatorzy, będzie to „największa impreza szkoleniowa w branży i jedyna w całości poświęcona doskonaleniu zawodowemu osób odpowiedzialnych za budowanie wizerunku firm i osób”.

Podczas wydarzenia zostaną omówione najskuteczniejsze techniki oraz najnowsze praktyczne rozwiązania z szerokiego zakresu public relations, w tym m.in. dotyczące: prowadzenia kampanii PR-owej, współpracy z mediami, budowania marki, opracowania całościowej strategii, a także sponsoringu, mediów społecznościowych, komunikacji wewnętrznej czy zarządzania kryzysem.

Swoją wiedzą i doświadczeniami podzielą się: Beata Tadla, Łukasz Majewski, Monika Czaplicka, Kamila Biedrzycka-Osica, Artur Jabłoński, Justyna Bakalarska, Kamil Bolek i Andrzej Gruszka.


Multikino Złote Tarasy, materiały prasowe

Uczestnicy konferencji będa mogli zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu tworzenia silnej i rozpoznawalnej marki w mediach, przyciągania nowych klientów, unikania kryzysów, budowania pozytywnego klimatu wokół swoich produktów i usług, poprawiania komunikacji marketingowej czy wdrażania nowych standardów komunikacji wewnątrz firmy.

Wydarzenie jest przeznaczone dla osób, które chcą prowadzić skuteczną komunikację w internecie, mediach klasycznych i wewnątrz swojej organizacji.

Więcej informacji, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

(bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin