wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościIgor Janke żegna się z branżą PR

Igor Janke żegna się z branżą PR

Igor Janke kończy pracę w branży PR i PA. Jak poinformował na Twitterze, decyzja ta ma związek z nową funkcją publiczną jego żony, Bogny Janke, która została powołana na stanowisko Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie będzie odpowiedzialna za nadzór merytoryczny nad Biurem Dialogu i Korespondencji.

Źródło: twitter.com/prezydentpl

Igor Janke rozstaje się z agencją R4S Consulting, gdzie pracował od dwóch i pół roku. We wrześniu 2018 roku dołączył do grona partnerów firmy i odpowiadał za jej rozwój międzynarodowy. Wcześniej, do lipca 2018 roku, był związany z agencją Bridge, gdzie przez pięć lat pełnił funkcję członka zarządu. Wcześniej przez wiele lat był dziennikarzem, publicystą i komentatorem politycznym, pracował m.in. jako redaktor Rzeczpospolitej oraz szef serwisu blogowego Salon24.pl.

„Kończę działalność w branży PR/PA. Moja żona obejmuje funkcję publiczną i uznałem, że dla czystości zasad tak będzie lepiej” – napisał Igor Janke na Twitterze. Zapowiedział, że „udaje się w innym kierunku”, a obecnie ma w planie urlop i „porządkowanie spraw”. Nowy zawodowy projekt ma zacząć we wrześniu.

Źródło: twitter.com/igorjanke

W kwietniu 2021 roku z R4S odszedł Sławomir Jastrzębowski, który również był jednym z partnerów agencji. Zapowiedział on powrót do pracy w mediach. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj