II Kongres Szlachetnej Paczki: Duchowo – Genialnie – Globalnie

dodano: 
12.12.2017
komentarzy: 
0

25 i 26 stycznia 2018 roku w Krakowie odbędzie się II Kongres Szlachetnej Paczki: Duchowo – Genialnie – Globalnie, którego celem jest inspirowanie do samorozwoju i budowania biznesu. Tematy, które będą poruszane w trakcie wydarzenia to m.in. prelekcje o ponadprzeciętnej motywacji, świadome zarządzanie ciałem, najnowsze trendy w modelowaniu życia osobistego i zawodowego oraz technologie, które w najbliższym czasie będą miały największy wpływ na nasze życie.

Prelegentami kongresu, oprócz ks. Jacka Wiosny Stryczka, twórcy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości, będą: Natalia Hatalska, analityk trendów, Wojciech Szaniawski, prezes Arskom Group i ekspert ds. personal brandingu, Jaro Bieniecki, trener motywacyjny i twórca Runmageddonu, Piotr Marczuk, dyrektor polityki korporacyjnej w Microsoft Polska, Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w drifcie, Joanna Parzydło-Malinowska, założycielka Personal Brand Institute i ekspert ds. marki osobistej oraz Jakub B. Bączek, prezes JBB International, trener mentalny i biznesowy.

Jednym z wydarzeń towarzyszących kongresowi jest konkurs na najlepszy sportowy start-up roku. Jego celem jest wybranie najciekawszych polskich przedsięwzięć, które łączą sport z biznesem. Arskom Group wspólnie z marką Runmageddon ufundowały w konkursie nagrody dla trzech firm, których pomysły zostaną ocenione najlepiej.

II Kongres Duchowo – Genialnie – Globalnie odbędzie się 25-26 stycznia w Centrum Konferencyjnym ICE w Krakowie przy ul. Konopnickiej 17.

Więcej informacji o konferencji możemy znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin