.

 

IKEA rozstrzygnęła przetarg na komunikację korporacyjną i public affairs

dodano: 
08.08.2018
komentarzy: 
1

IKEA zakończyła przetarg na całościową obsługę komunikacji korporacyjnej – działania wewnętrzne i zewnętrzne – oraz public affairs. Zwyciężyło 2B UP Consulting, które jest częścią Garden of Words Group. Współpraca z agencją rozpocznie się we wrześniu 2018 roku, a umowa zostanie podpisana na czas nieokreślony. Za koordynację działań dla klienta będzie odpowiadać Żanetta Madaj, Corporate and CSR Account Director.

Przetarg rozpoczął się w połowie maja 2018 roku. Miał on charakter zamknięty. Do udziału IKEA zaprosiła agencję Havas PR Warsaw, z którą dotychczas współpracowała w tym zakresie, jak również 24/7Communication, Garden of Words Group, Grayling oraz MSL. W ostatnim etapie postępowania przetargowego znalazły się Havas PR Warsaw i 2B UP Consulting. Agencje, których ostatecznie nie wybrano do współpracy, otrzymają gratyfikację finansową jako wynagrodzenie za poświęcony czas i pracę przy realizacji zadań przetargowych.

W zakresie komunikacji produktowej IKEA nadal współpracuje z Garden of Words, które podobnie jak 2B UP Consulting, należy do Garden of Words Group. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin