.

Imago PR powiększa zespół

dodano: 
20.06.2022
komentarzy: 
0

W czerwcu 2022 roku do Imago Public Relations dołączyły Anna Meres Mikołajczyk i Joanna Durkalec. W maju 2022 roku Marcin Dzedzej awansował w agencji na stanowisko Account Managera.

Anna Meres Mikołajczyk objęła stanowisko PR Advisora. W Imago wspiera zespoły w tworzeniu strategii, koncepcji kreatywnych oraz realizacji działań komunikacyjnych. Odpowiada też za projekty z obszaru personal brandingu. Do niedawna pełniła funkcję doradczyni Wicemarszałek Senatu. Pracowała przy ostatnich kampaniach do Parlamentu Europejskiego, Sejmu i Senatu oraz w kampanii prezydenckiej. Była również pomysłodawczynią i redaktorką naczelną czasopisma i portalu „oMatko! Magazyn świadomych rodziców”. Z branżą komunikacji marketingowej jest związana od 2011 roku. Doświadczenie zdobywała, pracując dla klientów komercyjnych, administracji publicznej, a także dla polityków. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Akademię London School of Public Relations.

Nowa Senior Account Executive – Joanna Durkalec – dołączyła do zespołu pracującego na rzecz marek B2C, w tym marek miejskich. Specjalizuje się w działaniach digital i komunikacji online. Wcześniej prowadziła autorską rubrykę w magazynie „BE”. W 2021 roku została współautorką przewodnika po Metropolii Górnośląsko–Zagłębiowskiej „Be Local. Jedz. Pij. Odkrywaj”. Karierę rozpoczęła w publicznej instytucji kultury, gdzie jako Project Managerka przez sześć lat prowadziła działania związane z literaturą i sztuką. Kolejne cztery lata spędziła w marketingu. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku zarządzanie w kulturze, sztuce i turystyce kulturowej.

Marcin Dzedzej jest konsultantem Imago PR od 2015 roku, a funkcję Account Managera pełni od maja 2022 roku. Zajmuje się klientami B2B z obszaru technologii i pracuje dla klientów zagranicznych agencji partnerskich w ramach sieci Eurocom PR Worldwide. Jest absolwentem politologii Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu PR-u na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach i marketingu sportu na SGH. (bs)

Na zdjęciu od lewej: Anna Meres Mikołajczyk, Joanna Durkalec, Marcin Dzedzej.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin