IMM doceniony przez FOB

dodano: 
01.04.2010
komentarzy: 
0
Instytut Monitorowania Mediów, jako jedyna firma z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, został wyróżniony w raporcie „Odpowiedzialny Biznes 2009”, za wprowadzenie w swoje struktury programu partycypacji pracowników w zarządzaniu.
IMM jest również jedną z dwóch firm, spośród 110 zaprezentowanych w raporcie stworzonym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która prowadzi tego typu działania.
Projekt: „W stronę pracownika” powstał w 2009 r. i ma na celu zwiększenie zaangażowania zespołu pracowników w działalność firmy, wzrost motywacji oraz poprawę kultury pracy. Jest on odpowiedzią na potrzeby pracowników zatrudnianych w strukturach firmy, które podkreślone zostały podczas przeprowadzonej analizy. Jednym z elementów projektu jest działalność tematycznych grup roboczych, składających się z pracowników Instytutu, które opracowują własne pomysły z dziedziny rozwoju firmy oraz poprawy kultury pracy. 
Projekt jest częścią strategii CSR Instytutu, która zawiera długofalowe działania skierowane do pracowników oraz społeczeństwa lokalnego. Instytut działa również na rzecz edukacji i zrównoważonego rozwoju.
Instytut Monitorowania Mediów jest Partnerem Wspierającym Forum Odpowiedzialnego Biznesu, z którym współpracuje od 6 lat. (kk)
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin