.

 

INFARMA rusza z kampanią #ZdrowszyŚwiat

dodano: 
30.11.2017
komentarzy: 
0

Związek Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA rozpoczął kampanię wizerunkową #ZdrowszyŚwiat. W akcji biorą udział prawdziwe osoby, które pracują w różnych działach firm farmaceutycznych. Występują pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Kampania, która rozpoczęła się 27 listopada 2017 roku, będzie prowadzona głównie w mediach społecznościowych, takich jak Twitter i YouTube. Powstała również specjalna strona internetowa zdrowszyswiat.pl. Akcja jest częścią paneuropejskiego projektu #WeWontRest.

W kampanii występują pracownicy różnych firm z tego sektora, którzy w swojej pracy starają się poprawić sytuację pacjentów – prowadzą badania kliniczne, poszukują nowych możliwości terapeutycznych, opracowują i udostępniają pacjentom nowe leki. Osoby te podejmują także działania, których celem jest zwiększenie społecznej świadomości na temat potrzeby wczesnej diagnostyki, profilaktyki oraz czynnego udziału chorego w procesie terapeutycznym. W kampanii osoby te opowiadają o swojej pracy, staraniach i emocjach oraz podkreślają, jak istotną wartością jest dla nich zdrowie innych osób. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin