.

Influencerzy z nowym pomysłem, który ma trafić do kin

dodano: 
28.08.2023
komentarzy: 
0

Popularni ifluencerzy pracują nad nowym projektem, który ma trafić do polskich kin – informuje rozrywka.spidersweb.pl.

Kamil Labudda, Natalia Karczmarczyk i Michał Baron, lepiej znani jako Budda, Natsu i Boxdel, są w trakcie realizowania nowego pomysłu w postaci filmu, który ma trafić na wielkie ekrany. Informacja ta wzbudziła wśród internautów mieszane uczucia, ponieważ ci twórcy do tej pory byli kojarzeni głównie z patogalami. 

Pierwsze wiadomości na ten temat pojawiły się na Instagramie, na kanale informacyjnym „Przekaz Arcybiskupa”. Następnie opublikowano zapowiedź wideo z komentarzem Buddy – czytamy.

„Witam was bardzo serdecznie na instastory dość nietypowym jeśli chodzi o skład. Realizujemy dla was projekt, który będziecie mogli zobaczyć - uwaga, mówię absolutnie poważnie - w kinach. Na wielkim ekranie, już bardzo niedługo. Cały rozmach tej produkcji (…), ilość ludzi tutaj na backstage’u oraz tematy, które zostaną poruszone to coś, na co zdecydowanie możecie czekać” – mówi Budda na swoim profilu na Instagramie. 

Jak przekazuje źródło, na ten moment nie są znane zarówno szczegóły na temat filmu, jak i rola influencerów w projekcie. W najbliższym czasie ma pojawić się jednak obszerniejsza zapowiedź. 

Pomysł twórców internetowych spotkał się z mieszanymi opiniami. Na platformie X pojawiło się wiele nieprzychylnych influencerom komentarzy, które oskarżają ich o wymyślenie „nowego sposobu na wyciśnięcie z fanów pieniędzy” – czytamy. (ao)

Źródło:

rozrywka.spidersweb.pl, Związani z patogalami influencerzy robią film. Chcą pokazać go w kinach, 24.08.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin