.

InnerCorp z tytułem „Gazeli Biznesu 2018”

dodano: 
28.01.2019
komentarzy: 
0

Agencja InnerCorp została wyróżniona tytułem „Gazeli Biznesu 2018”. Jej przychody w 2017 roku wyniosły 7,6 mln zł, a od 2015 roku wzrosły o 215 proc. – wyliczył na zlecenie organizatora, Pulsu Biznesu, autor rankingu, firma COFACE. W skali kraju firma znalazła się na 225. miejscu na ponad 4 tys. laureatów. To debiut warszawskiej agencji od relacji inwestorskich.

Wojciech Iwaniuk, prezes agencji, wyraża dumę, bo InnerCorp otrzymało tytuł w roku swojego dziesięciolecia. „Z reguły świętujemy sukcesy naszych klientów, jednak tym razem to nam udało się zdobyć wyjątkowe wyróżnienie. Ta nagroda to przede wszystkim efekt ciężkiej pracy całego zespołu oraz zaufania naszych klientów. Naszym celem na najbliższe lata jest dalszy rozwój i dynamiczne reagowanie na szybko zmieniające się otoczenie rynkowe” – napisał PRoto.pl Iwaniuk.

Czytaj więcej: InnerCorp szuka swojej niszy za granicą

Tytuły „Gazeli Biznesu” otrzymują co roku najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa działające w Polsce. Puls Biznesu i COFACE zwracali uwagę m.in. na coroczny wzrost przychodów i nieodnotowanie straty w latach 2015-2017. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin