.

 

Znajomi ocenią Reels przed publikacją? Instagram sprawdza nową opcję

dodano: 
11.06.2024
komentarzy: 
0

Instagram testuje kilka sposobów na umożliwienie twórcom uzyskania opinii na temat ich Reelsów przed publikacją. Celem serwisu jest pozwolenie użytkownikom na udostępnienie wersji roboczej rolki znajomym, którzy dzięki temu będą mogli w łatwy sposób wyrazić swoje zdanie na jej temat i podzielić się przydatnymi wskazówkami – podaje socialmediatoday.com. 

Jak czytamy, część użytkowników Instagrama, która znalazła się w grupie testowej, podczas tworzenia swoich Reelsów jest proszona o wysłanie ich podglądu do znajomych w aplikacji, aby także mogli mieć swój wkład w wideo. 

„Wyślij do znajomych, aby poznać ich opinie przed opublikowaniem. Nikt nie może komentować ani udostępniać podglądu. Zostanie również zapisana wersja robocza, do której można uzyskać dostęp w dowolnym momencie” – tak brzmi treść pojawiającego się komunikatu.

Opcja ta może być prostym sposobem na uzyskanie drugiej opinii na temat tworzonego Reelsa przed opublikowaniem, co utwierdzi twórcę w przekonaniu, że materiał jest gotowy do pojawienia się na jego profilu – dowiadujemy się. 

Drugim testowanym przez Instagrama sposobem jest umożliwienie twórcom udostępnienia Reelsa przed jego publikacją wybranym osobom, które nie należą do ich obserwatorów. Opcja ta pozwoliłaby na przetestowanie rolki tylko z niektórymi użytkownikami serwisu w celu zebrania opinii przed tym, jak zobaczą ją wszyscy obserwatorzy – pisze źródło.

Źródło: x.com/alex193a

(ao)

Źródło:

socialmediatoday.com, Instagram Experiments With Audience Feedback for Unpublished Reels Clips, Andrew Hutchinson, 6.06.2024
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin