wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościInstagram testuje integrację z Messengerem. Chodzi o przesyłanie wiadomości

Instagram testuje integrację z Messengerem. Chodzi o przesyłanie wiadomości

Instagram testuje nową opcję, która umożliwiłaby przeglądanie wiadomości z Messengera w skrzynce odbiorczej Instagram Direct – podaje socialmediatoday.com.

Jak czytamy, chodzi o opcję „Get Messenger in Instagram”, której testy zostały potwierdzone przez Instagram. Jak jednak dowiadujemy się dalej, aktualizacja nie jest jeszcze gotowa do wprowadzenia na rynek konsumencki.

Źródło: twitter.com/Alex193a

Źródło informuje, że taka funkcja jest częścią szerszego planu Facebooka, która ma umożliwić konwersacje między Instagramem, Messengerem i WhatsAppem. Dzięki aktualizacji ​​użytkownicy będą mogli wysyłać i odbierać wiadomości na dowolnej platformie.

Oprócz tego Facebook testuje nowy typ instagramowej naklejki. „Plany” z linkiem do pokoi służących do rozmów wideo na Facebooku umożliwiłyby użytkownikom ustalanie harmonogramu rozmów online przez dodawanie daty, a także informacji o tym, w jaki sposób odbiorcy Stories mogą dołączyć do czatu. Obserwatorzy relacji być może będą mogli także zobaczyć, kto jeszcze wśród ich znajomych zainteresował się takim spotkaniem.

Źródło: socialmediatoday.com

(kd)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj