.

Instagram testuje nowy układ zdjęć na profilach

dodano: 
22.09.2017
komentarzy: 
0

Jak informuje socialpress.pl, prawdopodobnie niedługo zobaczymy na swoich instagramowych profilach zmieniony układ zdjęć. „Twórcy aplikacji testują obecnie nowy widok, który może nieco zdezorganizować udostępnione dotąd treści i zaburzyć sposób wyświetlania idealnych profili” – podaje źródło.

Serwis, powołując się na portal theringer.com pisze, że niektórzy użytkownicy aplikacji Marka Zuckerberga dostrzegli zmiany na swoich profilach. Chodzi o liczbę kafli ze zdjęciami, które wyświetlają się w jednym rzędzie. Do tej pory wszyscy korzystający z serwisu widzieli dodane treści w układzie 3x3, ale u niektórych zmienił się on na 4x4.

Instagram układ zdjęć

Źródło: twitter.com/ItsMisterJadhav

Jak pisze socialpress.pl, zmiana może dotknąć najbardziej osoby, które szczególnie dbają o wszystkie detale na swoich profilach, a także influencerów z branży lifestyle i fashion, którzy starają się zachować estetykę i tak dopasowują materiały publikowane obok siebie, aby tworzyły spójną kompozycję.

Źródło podaje, że Instagram nie poinformował do tej pory, kiedy wszyscy użytkownicy zobaczą zmianę na swoich profilach, ani czy modyfikacja ta zostanie w ogóle wprowadzona. (pp)

Źródło:

socialpress.pl, Nowy układ zdjęć na Instagramie?, Monika Kuchta, 20.09.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin