.

Instagram testuje ukrywanie polubień

dodano: 
13.09.2023
komentarzy: 
0

Instagram jest w trakcie sprawdzania funkcji, która ma umożliwić użytkownikom platformy ukrycie swoich polubień przed innymi osobami – podaje socialmediatoday.com. 

Internauci o tym, że mogą zataić swoje polubienia, mają być informowani za pomocą wyskakującego okienka. Nowa opcja pozwoli im ukryć aktywność przed osobami nieobserwującymi, wszystkimi użytkownikami lub ograniczyć ją tylko do bliskich znajomych. 

Jak informuje źródło, twórcy platformy chcą, aby nowa funkcja zapewniła internautom więcej prywatności i komfortu podczas korzystania z aplikacji.

Na podobne rozwiązanie zdecydował się Elon Musk, właściciel X. Subskrybenci X Premium mogą ukryć swój znak weryfikacji razem z polubieniami, co ma pomóc użytkownikom na wspieranie różnych twórców bez obawy przed oceną ze strony innych osób korzystających z platformy. Ponadto, Musk zaoferował opłacenie rachunków prawnych każdemu, kto został niesprawiedliwie potraktowany przez swojego pracodawcę z powodu opublikowanej na X treści – czytamy. (ao) 

Źródło:

socialmediatoday.com, Instagram Tests New Option to Hide Your Like Activity in the App, 11.08.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin