.

Instagram udostępnia nowe funkcje w wiadomościach prywatnych

dodano: 
01.04.2022
komentarzy: 
0

Pod koniec marca 2022 roku Instagram na stronie Mety przekazał informację o wprowadzeniu nowych funkcji przesyłania wiadomości prywatnych. Użytkownicy mają od teraz m.in. możliwość udostępniania podglądu muzyki, cichego wysyłania wiadomości, a także sprawdzania, kto jest aktywny na czacie.

Źródło: about.fb.com

Serwis wprowadził opcję szybkiego odpowiadania na wiadomości bez konieczności wchodzenia do skrzynki odbiorczej. Ta funkcja ma sprawić, że konwersacje będą znacznie łatwiejsze i wygodniejsze – dowiadujemy się. Pojawiła się także możliwość przesyłania wybranych postów do najbliższych znajomych bezpośrednio z kanału głównego – wystarczy dotknąć i przytrzymać przycisk udostępniania. W górnej części skrzynki odbiorczej umieszczono również panel pokazujący, które osoby są online.

Źródło: about.fb.com

Jak opisuje Instagram, dzięki integracji aplikacji z platformami muzycznymi użytkownicy mogą dzielić się z innymi 30-sekundowymi fragmentami utworów. Kolejną opcją jest wysyłanie cichych wiadomości, które od niedawna są dostępne w Messengerze. Wystarczy przed treścią wiadomości wpisać „@silent”. Pojawiła się również możliwość przeprowadzenia ankiety bezpośrednio na czacie grupowym.

Platforma dodaje, że nowe funkcje są na razie dostępne w wybranych krajach. Planowane jest ich udostępnianie na szerszą skalę. (as)

Źródło:

about.fb.com, Introducing New Messaging Features on Instagram, 21.03.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin