Instagram wprowadza nowe sposoby wyświetlania postów

dodano: 
24.03.2022
komentarzy: 
0

Instagram dodaje dwa nowe sposoby wyświetlania postów – ulubione i obserwowane. O wprowadzeniu rozwiązania serwis poinformował na swoim blogu 24 marca 2022 roku.

Serwis przekazuje, że chce, by użytkownicy mogli dopasować treści wyświetlane na Instagramie do swoich oczekiwań i szybko znaleźć to, co najbardziej ich interesuje.

Źródło: about.instagram.com

Podział na ulubione i obserwowane ma pomóc użytkownikom w zapoznawaniu się z najnowszymi postami kont, które śledzą. W kategorii ulubione znajdą się publikacje wybranych profili, takich jak najbliżsi znajomi czy ulubieni twórcy. Do tej grupy można dodać maksymalnie 50 kont. Listę można modyfikować w dowolnym momencie, a osoby dodane do niej czy z niej usunięte nie są o tym informowane.

Ponadto posty profili dodanych do ulubionych będą wyświetlane wyżej w głównym kanale Instagrama i będą oznaczone gwiazdką.

Obserwowane to z kolei widok wpisów wszystkich obserwowanych profili. Zarówno w ulubionych, jak i obserwowanych posty wyświetlane będą w kolejności chronologicznej.

Żeby korzystać z opisanych opcji wyświetlania, trzeba w lewym górnym rogu strony głównej Instagrama wybrać odpowiedni widok. (mb)

Źródło:

about.instagram.com, Control your Instagram Feed with Favorites and Following, Adam Mosseri, 23.03.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin