.

Instagram testuje nowy sposób wyświetlania rekomendowanych postów

dodano: 
23.08.2018
komentarzy: 
0

Instagram testuje kolejny sposób wyświetlania rekomendowanych postów – mają pojawić sie w aktualnościach po obejrzeniu przez danego użytkownika wszystkich zdjęć i filmów z ostatnich 48 godzin. Jak czytamy na blogu serwisu, polecane posty mają bazować na polubionych zdjęciach, filmach, a także obserwowanych profilach.

Rekomendacje znajdą się w aktualnościach poniżej komunikatu „You're All Caught Up”, który informuje o przejrzeniu wszystkich postów z ostatnich 48 godzin.

Po pojawieniu się komunikatu „Rekomendowane dla Ciebie” użytkownik będzie mógł wybrać, czy zechce obejrzeć wcześniejsze posty, czy kontynuować przeglądanie, aby zobaczyć treści wybrane dla niego przez serwis.

Źródło: instagram-press.com

Przedstawiciele Instagrama na blogu napisali, że celem serwisu jest ulepszenie aktualności, aby stały się miejscem, gdzie użytkownicy będą mogli udostępniać i oglądać treści zgodne z ich zainteresowaniami.

Testy funkcji będą trwały przez następne kilka dni. Następnie na podstawie opinii użytkowników będą wprowadzane poprawki. Potem prawdopodobnie opcja zostanie udostępniona większej grupie użytkowników. (ak)

Źródło:

instagram-press.com, Testing Recommended Posts in Feed, 20.08.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin