Internauci oceniają raporty społeczne

dodano: 
09.11.2012
komentarzy: 
0

Do 27 listopada można głosować on-line na najlepszy raport dotyczący kwestii społecznych i zrównoważonego rozwoju zgłoszony do konkursu Raporty Społeczne 2012, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, PwC i SGS. Nie czekaj, zrób to już dziś!

Raportowanie społeczne to jeden ze sposobów komunikacji z interesariuszami firmy (konsumentami, pracownikami, dostawcami, akcjonariuszami) i pomoc w zarządzaniu relacjami z nimi. Celem konkursu, organizowanego cyklicznie od 2007 roku, jest promocja idei raportowania społecznego jako narzędzia równie ważnego w funkcjonowaniu firm jak raporty finansowe.

W tej edycji do konkursu spłynęło 28 raportów, które zostaną ocenione przez niezależne jury składające się ze specjalistów z dziedziny ekonomii, ochrony środowiska, spraw społecznych i CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). W tym roku także po raz pierwszy najlepiej sporządzony raport wybierze grono 10 dziennikarzy.

Nagrody za najlepiej sporządzone raporty zostaną przyznane w kategoriach: nagroda główna, nagroda Ministerstwa Gospodarki, debiut, nagroda internautów oraz nagroda dziennikarzy. Zwycięskie raporty zostaną ogłoszone 3 grudnia podczas konferencji podsumowującej konkurs. Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00 w siedzibie Ministerstwa Gospodarki w Warszawie, przy ul. plac Trzech Krzyży 3/5.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu. Więcej informacji, w tym zasady konkursu, skład jury oraz biblioteka raportów zgłoszonych od 2007 roku, dostępne są na stronie.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin