Ivan Hernandez: z Grey Group Poland do MSLGroup Poland

dodano: 
06.09.2012
komentarzy: 
0

Do zespołu MSLGroup Poland dołączył Ivan Hernandez. Objął stanowisko strategic development officer CEE, utworzone w strukturach grupy we wrześniu.

Hernandez odpowiada za wsparcie zarządu w rozwoju strategii MSLGroup Poland, która od września w ramach regionalnego hubu koordynuje działalność sieci na 20 rynkach w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Do jego obowiązków należy poza tym współpraca z MSL Social Hive Poland (dawny Ciszewski MSL Internet), agencją wyspecjalizowaną w zakresie mediów społecznościowych.

Ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii komunikacji w internecie. Wcześniej współpracował z takimi firmami jak Club Med, MTV Networks Poland i Korn/Ferry International. Przez ostatni rok piastował stanowisko digital strategy and development officer CEE/advisor to the management board w Grey Group Poland. Od 2008 roku współpracuje również z Akademią Leona Koźmińskiego, gdzie prowadzi kursy z zakresu marketingu internetowego oraz budowania kariery i rozwoju biznesu. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin