wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościIwona Burzyńska odpowiada za komunikację Alstom w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

Iwona Burzyńska odpowiada za komunikację Alstom w regionie Europy Środkowej i Wschodniej

Iwona Burzyńska od maja 2020 roku pełni funkcję dyrektora komunikacji na kraje Europy Centralnej i Wschodniej w Alstom – międzynarodowej firmie zajmującej się rozwiązaniami w zakresie komunikacji i transportu.

Burzyńska będzie odpowiedzialna za region obejmujący kraje takie jak: Polska, kraje bałtyckie, Ukraina, Czechy, Węgry, Grecja i kraje bałkańskie, w tym m.in. Rumunię, Bułgarię, Chorwację i Serbię.

Poprzednio Iwona Burzyńska przez pięć lat pracowała w Lafarge, gdzie była dyrektorem komunikacji i relacji zewnętrznych, zarządzała kilkuosobowym zespołem, zajmowała się budowaniem strategii komunikacji Lafarge w Polsce, była też odpowiedzialna za działania komunikacyjne związane z fuzją Lafarge i Holcim. Przez ostatnie dwa lata w Lafarge pełniła również funkcję wiceprezesa WSPÓLNIE – Fundacji LafargeHolcim, zajmującej się wspieraniem lokalnych społeczności z najbliższego sąsiedztwa Lafarge m.in. przez edukację i projekty w przestrzeni miejskiej.

W latach 2011-2014 była z kolei PR Managerem polskiego oddziału Panasonic Marketing Europe. Odpowiadała za całokształt komunikacji firmy w Polsce i krajach bałtyckich. Wcześniej doświadczenie zawodowe dobywała w agencjach PR takich jak Fleishman-Hillard, Grayling, Eskadra Publica czy Publicis.

Burzyńska posiada tytuł MBA Wyższej Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ukończyła też Wydziału Psychologii i Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również autorką książki „Jak się rozwijać, by rozwinąć skrzydła, czyli jak zastosować techniki PR na rynku pracy”.

W Alstom w ostatnim czasie na tym stanowisku był wakat. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj