.

 

Iwona Kubicz zasiądzie w jury Stevie International Business Awards 2017

dodano: 
11.05.2017
komentarzy: 
0

Prezes Procontent Communication będzie oceniała projekty w kategorii public relations. To trzecia edycja w ramach programu Stevie, w której znalazła się w jury konkursu.

Iwona Kubicz sama została również nagrodzona statuetką Stevie For Women In Business, a jej agencja w ostatnich latach zdobyła kilka statuetek Stevie Awards za prowadzone projekty komunikacyjne.

„To dla mnie ogromne wyróżnienie, że mogę oceniać pracę największych zespołów PR z całego świata. Jednocześnie to także wielkie wyzwanie, by cały czas podążać za trendami w rozwoju naszej branży i godnie reprezentować nasz kraj, oceniając projekty innych specjalistów PR. (...) Z pewnością będę zwracała uwagę na ich innowacyjność. Drugim ważnym elementem, na który będę kładła nacisk, jest kreatywność pomysłów i dostarczanie angażującego contentu. Ostatnim elementem, o którym dziś coraz mniej się mówi w kontekście działań PR, a jest on chyba fundamentem wszelkich działań wizerunkowych, jest świetna i dopracowana strategia” – mówi Iwona Kubicz.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu zostaną ogłoszone 10 sierpnia 2017 roku, a statuetki zostaną wręczone zwycięzcom podczas gali w Barcelonie 21 października 2017 roku.

Więcej informacji na temat Stevie Awards można przeczytać na stronie.

Procontent Communication korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (pk)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin