.

Jak córka Donalda Trumpa dodała swoje trzy grosze do kampanii Hillary Clinton

dodano: 
23.08.2016
komentarzy: 
0

Ivanka Trump, córka kandydata republikanów na prezydenta USA, zamówiła biżuterię przez internet. Okazuje się, że część pieniędzy z zakupu trafi na kampanię kontrkandydatki jej ojca. Właściciele sklepu wspierają bowiem Hillary Clinton – podaje independent.co.uk.

O sprawie zainteresowana dowiedziała się po tym, jak przeczytała list załączony do przesyłki: „Droga Ivanko! Dziękujemy Ci za zakupy w naszym sklepie. Z przyjemnością informujemy, że pieniądze, które u nas wydałaś, przekazaliśmy na rzecz American Immigration Council (organizację walczącą o prawa imigrantów - przyp.red.) Everytown for Gun Safety (organizację walczącą z powszechnym dostępem do broni - przyp.red.) oraz na kampanię prezydencką Hillary Clinton. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolona z zakupu” – czytamy.

 

Pracownia Lady Grey posiada rosnącą bazę sławnych klientów, do których należą m.in.: Beyonce, Rihanna, Ruby Rose i Lupita N'Yongo. Ceny na stronie internetowej wahają się od średnio 150 dolarów za parę kolczyków i między 300-400 dolarów za naszyjnik. (mw)

fot. Wikimedia

Źródło:

independent.co.uk, Donald Trump's daughter bought jewellery online and the company donated the money to Hillary Clinton, Olivia Blair, 18.08.2016
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin