Jak w cyfrowym świecie zadbać o dobrostan pracowników? Kolejna debata w ramach Miesiąca Różnorodności już jutro

dodano: 
19.05.2021
komentarzy: 
0

Już 20 maja 2021 roku o 10:00 odbędzie się kolejna debata w ramach trwającego Miesiąca Różnorodności. Tym razem tematem dyskusji będzie dobrostan pracowników w cyfrowym świecie. Uczestnicy debaty porozmawiają o tym, czym jest dziś dobrostan oraz o wyzwaniach związanych z prowadzeniem skutecznych programów wellbeingowych w cyfrowej rzeczywistości.

Transmisja rozpocznie się o godz. 10:00 na stronie kartaroznorodnosci.pl/diversitymonth oraz  profilu Karty Różnorodności na Facebooku.

Miesiąc Różnorodności to hybrydowe wcielenie Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach ogłoszonego przez Komisję Europejską #EUDiversityMonth.

Czym jest dobrostan i jaka odpowiedzialność spoczywa w tym zakresie na pracodawcach? Jakie elementy należy wziąć pod uwagę, chcąc go zbadać? Jak na działania pracodawców w tym obszarze wpłynęła pandemia? Jakie wnioski powinniśmy z tego wyciągnąć? Właśnie na te pytania odpowiedzi poszukają uczestniczki i uczestnicy debaty.

W dyskusji wezmą udział:

Daria Gostkowska – dyrektor wykonawczy obszaru zarządzania zasobami ludzkimi BNP Paribas Bank Polska

Justyna Jedlińska-Molenda – dyrektor ds. rozwoju pracowników Grupy Polpharma

Maciej Jesionowski – Marketing & Business Development Director, Dentons Europe

Zyta Machnicka – CEO w Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl oraz autorka książki „Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi” (wystąpienie wprowadzające)

Hubert Malinowski – trener i coach wspierający ludzi w praktycznym stosowaniu psychologii

Partnerem debaty jest BNP Paribas Bank Polska. Dyskusję poprowadzi Paweł Oksanowicz, prezenter i dziennikarz.

„Szczęśliwy pracownik to zadowolony pracodawca. Dobrostan pracownika przekłada się na jego wyniki, kulturę pracy, zaangażowanie oraz lojalność, a także jest odzwierciedleniem samej instytucji. Dlatego tak ważne jest, aby instytucje odpowiedzialnie podchodziły do holistycznego wellbeingu swoich pracowników” – mówi Daria Gostkowska.

Transmisja panelu dostępna będzie na Facebooku Karty Różnorodności, w serwisie YouTube oraz na stronie kartaroznorodnosci.pl/diversitymonth. Tam również można znaleźć transmisje i zapisy dotychczasowych debat.

Kolejna debata – pt. „Zarządzanie różnorodnością  i inkluzją w dobie napięć społecznych” – odbędzie się 27 maja i także rozpocznie się o godz. 10.00.

Szczegółowy program znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym Miesiąca Różnorodności. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin